Enzymedica seedeensüümid

Esileht / RAAMATUD / ”Eat For Life” („Söö elu eest“) - Harvey Diamond

”Eat For Life” („Söö elu eest“) - Harvey Diamond

Harvey Diamondi toitumissoovitused on mitmeid kordi järele proovitud, ajale vastu pidanud ja ennast tõestanud. Teave toidu kombineerimisest ja liikumise olulisusest, selgitused ensüümide kohta, tunnustatud toortoidukoka Natalia KW imemaitsvad toortoiduretseptid ja palju muud toovad ”Eat For Life” lugejateni kõik vahendid ja informatsiooni, mida nad vajavad, et oma söömisharjumused enda heaks tööle panna.

Autor: Harvey Diamond

Raamat on inglisekeelne. 

220lk; 2011.a.

 

Tootekood: RHD
Laoseis: 1

22,89 €

Kogus:

New York Timesi menuka raamatusarja „Eluks vormis“ (“Fit For Life”) kaasautor Harvey Diamond heidab talle omase igapäevase tooni ja rahuliku stiiliga valgust sellele, kuidas tervisliku ja lihtsa toitumisega elustiili järgides on võimalik loomulikul teel kaalu langetada. Nagu Harvey raamatus ”Eat For Life” selgitab, pole tervisliku kehakaalu saavutamiseks ja hoidmiseks mingit tarvidust võtta ette äärmuslikke toitumiskavasid ja elustiilimuudatusi. Kõik, mida meil vaja läheb, on üksnes paar lihtsat muudatust tagamaks, et toit, mida me valime, meile sobib ja pakub meie kehale kõike, mida see parimas vormis olemiseks vajab. Üksteisele järgnevaid dieete pole enam vaja!

Diamondi toitumissoovitused on mitmeid kordi järele proovitud, ajale vastu pidanud ja ennast tõestanud. „Eluks vormis“ raamatutes kirjeldatud toitumispõhimõtted on inimeste jaoks aastate jooksul märkimisväärselt edukaks osutunud ja just nendest raamatutest on Diamond kokku kogunud kõige olulisemad põhitõed, aitamaks lugejat tema missioonil selle jonnaka kaalu langetamiseks.

Raamatust ”Eat For Life” õpivad lugejad:

  • kuidas kaotada kaalu loomulikul teel tervisliku eluviisi osana
  • kuidas süüa hea maitse ja hea tervise nautimiseks nii, et ei peaks end tagasi hoidma
  • kuidas parandada seedimist ja vähendada valu
  • kuidas toitude kombineerimine aitab kilosid langetada ja energiat suurendada
  • kuidas lihtsate harjutuste abil kaalu langetamisele kaasa aidata
  • kuidas ensüümid aitavad rasvkude vähendada

Teave toidu kombineerimisest ja liikumise olulisusest, selgitused ensüümide kohta, tunnustatud toortoidukoka Natalia KW imemaitsvad toortoiduretseptid ja palju muud toovad ”Eat For Life” lugejateni kõik vahendid ja informatsiooni, mida nad vajavad, et oma söömisharjumused enda heaks tööle panna.

Sarnased tooted