Enzymedica seedeensüümid

Esileht / KASUTAJAKOGEMUS: Väsimus kadunud ja kaal normis!

KASUTAJAKOGEMUS: Väsimus kadunud ja kaal normis!

KASUTAJAKOGEMUS: Väsimus kadunud ja kaal normis!

04.09.2019
KASUTAJAKOGEMUS: Väsimus kadunud ja kaal normis!

Tere, olen Indrek Õun ja 52-aastane.

Mina sattusin enzymedica seedeensüüme kasutama kuidagi juhuslikult. Tegelikult viis mind selleni mu abikaasa, kes nende manustamist alustas. Kuna õhtustame alati koos, siis tahtsin minagi neid proovida. Esialgsed mälestused on, et kõht sai ruttu täis ja ma ei õginud enam ennast üle. Samuti ei tundnud ma väsimustunnet pärast sööki, mis varasemalt takistas mind päevasel ajal einestamast, sest ei suutnud hiljem tööd normaalselt teha. Nüüd ei ole probleemi päeval süüa ja tavapärases rütmis jätkata.Väsimustunne peale einestamist puudub. Kuigi olen oma elukogemuste tõttu asjade vastu. mida ma ei tea, küllalt skeptiline, siis ootasin huviga, mis mind enzymedica seedeensüümide tarbimise puhul veel üllatada võiks. Kui olin paar kuud juba oma rutiinset kapslikest neelanud, avastasin, nagu juhuslikult, et ma pole enam ammu OMEPIT, ega RANISANI kasutanud, kuigi põen juba 30 aastat kroonilisi kaksteistsõrmikhaavandi piinu , seega pluss missugune maopiinadele.

Ja veel üks väike saladus,
Kuna ma läbisin ka huvipärast ühe dieedikuuri, kus mu kehakaal langes 95kg 85 kiloni, ei tahtnud ma mitte, et mu kehakaal jälle tõuseks, seega pidin ka kontrollima mida ma endale sisse ajan. Ja siit ka põhiline, miks ma sellest kirjutan, nimelt päeval ma söön koos teistega ja ma ei söandagi liialdada, aga, ÖÖSEL,,,, oioioi, siis ei peata mind miski külmkappi tühjendamast, eriti magusast kraamist šokolaadisai piimaga, no terve sai ikka läks vanasti, aga nüüd tänu enzymedica seedeensüümide kasutamisele lasen vaid paar saiakest läbi ja ongi tagasi tuttu . Ja muideks mu kaal püsib vaatamata minu öistele õgimisreididele ikka 85 peal.
Samuti on muutunud kardinaalselt ka minu toitumiskava. Toitun 95% tervislikumalt. Paljud toiduained on minu menüüst kadunud.Lihtsalt ei taha neid enam!! Asenduseks aga toiduained, mis varem isegi meelde ei tulnud.
Mina soovitan küll meestel ka proovida, eks oma kogemus on ikka see õige,,,siin on küll mul õige öelda „söön palju tahan, aga mu kaal ei kasva“

Proovige julgesti...... :)

OSTA Digest Gold™ seedeensüümi toode siit: https://bit.ly/2XF6US8

VEEL HUVITAVAT LUGEMIST:

KUIDAS VALIDA PARIMAID SEEDEENSÜÜME? Tea, mille eest maksad!

TOP 7- MIKS SEEDEENSÜÜMID MINU PEAL EI TÖÖTA?