Enzymedica seedeensüümid

Esileht / OOMEGA-3-KALAÕLI / Oomega-3-kalaõli Aqua Biome Meriva Curcumin 60

Oomega-3-kalaõli Aqua Biome Meriva Curcumin 60

Curcumin60.png
Curcumin60.png Meriva_etikett_kodukale.png

Meriva® Curcumin kalaõlikapslite unikaalne oomega-3-rasvhapete suhe on loodud keha igapäevaseks toetamiseks. Kalaõli toetab igapäevasel tarbimisel pea kõiki keha funktsioone (südame tööd, ajutegevust, immuunsüsteemi, nahka ja sidekudesid). Meriva® kurkumiin on enim kliiniliselt testitud kurkumiini vorm, mis toetab immuunsüsteemi, liigeseid ning ajutegevust.

 

Tootekood: 10121
Kaubamärk: Enzymedica
Ühik: tk
Laoseis: Kahjuks on valitud suurus välja müüdud! Proovi tellida teisi suuruseid.

45,00 €

Meriva® - elu kaitsja. Meriva® kurkumiin on enim kliiniliselt testitud kurkumiini vorm, mis toetab immuunsüsteemi, liigeseid ning ajutegevust. Meriva® põhineb Phytosome® tehnoloogial, milles kalaõlisse lisatud 3 põhilist kurkuminoidi liiki aitavad toetada immuunsüsteemi. Tänu Phytosome® protsessile on kurkuminoidid kaitstud soolebakterite ja seedemahlade eest. Meriva® kurkumiin on tuntud põletike alandaja ning maksa puhastajana. Aitab reguleerida ka veresuhkrut ja -lipiide.

Meriva® Curcumin kalaõlikapslite unikaalne oomega-3-rasvhapete suhe on loodud keha igapäevaseks toetamiseks. Sarnane suhe on leitud metsikus Alaska lõhes. Kahest kapslist saad kätte päevase vajaduse oomega-3 rasvhappeid. 

Aqua Biome™ on esimene kalaõlide sari, mis on suunatud soolestiku ja mikrobioomi tervise maksimaalseks toetamiseks. Aqua Biome™ kalaõlid on teadaolevalt puhtaimad ning efektiivsed tänu oma patenteeritud valmistamisviisile. Aqua Biome™ geelkapslid sisaldavad erilist ja üliolulist DPA-rasvhapet, mis enamikus kalaõlitoodetes puudu on.

Aqua Biome™ geelkapslid:
• toetavad ajutööd, aitavad reguleerida tujuhormoone ning energiataset;
• soodustavad seedimist, tugevdavad liigeseid ja luid;
• toetavad immuunsüsteemi ning südame-veresoonkonda;
• on testitud 130 raskemetalli ja kahjuliku aine suhtes (omavad Clean Label  Project sertifikaati);
• on gluteeni-, piima-, soja- ning GMO-vabad;
• ei ole sobilikud taimetoitlastele - toode on loodud kalade (anšoovis, tilaapia) baasil;
• ei tekita kalamaitselisi röhitsusi, on lihtne neelata.

Koostisosad: KALAÕLI (anšoovis); kurkumi [Phytosome®] [Meriva®] kompleks: Curcuma longa juure ekstrakt, päevalille letsitiin, mikrokristalne tselluloos; kapsel: želatiin (KALA, tilaapia), glütserool, puhastatud vesi, toiduvärv kurkumiin, looduslik sidruni lõhna- ja maitseaine.

 

Soovituslik annustamine: täiskasvanud 2 geelkapslit päevas koos toiduga. Võib võtta 2 tk korraga või eri toidukordade ajal. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Enne kasutamist pidage nõu arstiga, kui olete rase, imetate või võtate mis tahes ravimid.

Pakend: 22 kapslit

Hoiatused ja hoiutingimused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

 

Sarnased tooted