Enzymedica seedeensüümid

Esileht / RAAMATUD / “Everything You Need to Know About Enzymes“ („Kõik, mida te ensüümide kohta teadma peate“) – Tom Bohager

“Everything You Need to Know About Enzymes“ („Kõik, mida te ensüümide kohta teadma peate“) – Tom Bohager

Tom Bohageri kiirkursus tutvustab, kuidas kasutada ensüüme nii tervise üleüldiseks parandamiseks kui kindlate kaebuste raviks, samuti seda, kuidas lihtsalt ja retseptita kättesaadavad ensüümlisandid teie tervist turgutada võivad.

Autor: Tom Bohager

Raamat on inglisekeelne.

316lk; 2009.a.

 

 

Tootekood: RTB
Laoseis: 5

18,90 €

Kogus:

“Everything You Need to Know About Enzymes“ pakub teile lihtsaid ja looduslähedasi meetodeid, millega oma tervist märkimisväärselt parandada, ilma et peaksite oluliselt muutma oma elustiili. Tom Bohageri kiirkursus tutvustab, kuidas kasutada ensüüme nii tervise üleüldiseks parandamiseks kui kindlate kaebuste raviks, samuti seda, kuidas lihtsalt ja retseptita kättesaadavad ensüümlisandid teie tervist turgutada võivad.

Ameerika Ühendriikides pöörab üha rohkem inimesi oma tervise parandamiseks pilgu turvaliste ja taskukohaste abinõude poole, mis ei vaja kirurgilist sekkumist ega arsti retsepti. Eriti populaarseks on saanud ensüümid, mis on oma toimet tõestanud ja mida on lihtne kasutada. Lugejaile, kes soovivad parandada oma seedesüsteemide tööd, tugevdada immuunsussüsteemi, taastada oma energiavarusid, aeglustada vananemist või saada lahti levinud tõbedest, on raamat “Everything You Need to Know About Enzymes“ kiireim teejuht parima tervise juurde.

Sarnased tooted